Бейци на водній основі - Візір-Центр
Візир-ЦентрЛаки, фарби, емалі, грунти, воски, масла для деревини
Дистриб'ютор продукції
Україна, м. Київ,
вул. Осиповського, 2А

Бейци на водній основі

Kombi Ton та Uvo Ton серії бейців на водній основі, що не містять розчинників у базовому виконанні. Дані серії є світло-, кислото-і жаростійкими. Однак, вони мають деякі обмеження кольору.

Як і всі водорозчинні матеріали, вони можуть піднімати ворс, але це можна легко знизити правильною технікою шліфування. Водорозчинні бейци створюють інший колірний ефект забарвлення, ніж аналогічні бейці на основі розчинників. Вони є швидковисихаючими і можуть наноситися на будь-яку породу деревини. Бейци, нанесені на свіжовідшліфовану підкладку, дають найкращий результат фарбування. Грубе шліфування дає темніший колір, дрібніше світліший.

Kombi Ton

Серія Kombi Ton є відносно покриваною серією бейців, що водорозчиняються, без початкового вмісту розчинників.

Крім властивостей, властивих традиційним органічним бейцам, вони також мають деякі екологічні переваги, одним з яких є значне скорочення викидів розчинників.

Kombi Ton – можна наносити звичайним розпиленням або вальцями, але найкраще вони підходять для занурення. В результаті виходить гладка, однорідна поверхня.

Kombi Ton пропонує необмежений діапазон кольорів: від класичних до пастельних тонів і може бути як прозорим, так і кривим, що дозволяє приховати дрібні дефекти підкладки.

Uvo Ton

Uvo Ton – серія водорозчинних бейців, розроблених спеціально для УФ систем. Дані бейці не впливають на затвердіння УФ матеріалів, що може бути у випадку з іншими бейцями. Uvo Ton зроблений на основі стійких барвників до УФ випромінювання і доступний в різних кольорах і ступеня прозорості.

Бійці на органічній основі

Ця група швидковисихаючих бейців, що створюють дуже гарні покриття. Для їх виготовлення застосовуються «м’які» розчинники, такі як етанол, слабкі ефіри та не використовуються гліколі та ароматичні вуглеводні.

Micro Ton

Micro Ton – це універсальні бейци для меблів та інших виробів інтер’єру. Бейц має рівномірне фарбування і в деяких випадках наноситься непрозорим шаром, підкреслюючи текстуру підкладки.

Місго Ton зазвичай наноситься на червоне дерево, але він також добре працює на березі, ясені, дубі, буку. Навіть на низькосортному шпоні за допомогою Micro Ton Ви зможете створити першокласну поверхню з ефектом дуба чи червоного дерева.

Micro Ton можна наносити розпиленням, вальцями або зануренням і можна покривати будь-якими прозорими лаками SHERWIN WILLIAMS, за винятком матеріалів УФ затвердіння. Для пастельних тонів рекомендується використовувати нежовтіючі лаки.