Фарба по стандарту RAL та NCS - Візір-Центр
Візир-ЦентрЛаки, фарби, емалі, грунти, воски, масла для деревини
Дистриб'ютор продукції
Україна, м. Київ,
вул. Осиповського, 2А

Фарба по стандарту RAL та NCS

Нова система колорування INFINITY COLOR від SHERWIN-WILLIAMS дозволяє легко, швидко і постійно отримувати будь-який потрібний колір для різних типів ЛКМ, що використовуються в меблевій промисловості. Приготування кольору виходить шляхом додавання паст кольорів у відповідну базу, звану конвертером. Для цього ми вибрали об’ємний метод дозування паст, який є більш точним та ефективним порівняно з ваговим способом.

Повний комплект, що складається з бази кольорів, паст, дозатора і додаткових аксесуарів дозволяють нам:

  • Отримувати кольори з використанням спектрофотометра X-RITE та програмного забезпечення Corob World;
  • Точно отримувати та повторно відтворювати кольори, отримані раніше та збережені в базі даних;
  • Дозувати пасти в мл або грамах при ручному введенні параметрів за допомогою програми Corob World. Оскільки система відкалібрована в об’ємних одиницях (мл).

Працюючи з високопродуктивною системою колорування, можна приготувати 25л потрібного кольору всього за 1-2 хвилини, що дозволяє значно пришвидшити процес обслуговування клієнтів.

Колірувальна система складається з ряду конвертерів і паст кольорів, що дозволяють отримання всіх можливих кольорів колірного спектра. Білі та прозорі конвертори та пігменти дозволяють нам не тільки отримувати більш точні, відкалібровані кольори RAL та NCS та підбирати нові, а також робити емалі в різному блиску від матового до високоглянцевого.

Після фарбування емалі (і/або коригування кольору) ми зберігаємо рецепт у програмі та картку з пофарбуванням в архіві.

Який би колір чи обробку ви не мали на увазі, ми можемо створити це для вас. Вам не потрібно вибирати з обмеженого вибору кольорів, у SHERWIN-WILLIAMS доступний повний спектр! Якщо ви хочете, щоб ми щось підібрали, ми раді допомагати.