Матеріали УФ затвердіння - Візір-Центр
Візир-ЦентрЛаки, фарби, емалі, грунти, воски, масла для деревини
Дистриб'ютор продукції
Україна, м. Київ,
вул. Осиповського, 2А

Матеріали УФ затвердіння

Асортимент матеріалів УФ затвердіння SHERWIN WILLIAMS включає як прозорі, так і пігментовані матеріали. Більшість сучасних підприємств використовують для обробки ці матеріали. Швидкість, компактні розміри обладнання, низькі експлуатаційні витрати, радикально редукована емісія розчинників та висока якість покриття – ось лише деякі з причин.

УФ матеріали містять сполучне з фотоініціатором. Коли нанесений шар матеріалу потрапляє під вплив УФ-випромінювання, фотоініціатор абсорбує енергію і запускає швидку реакцію полімеризації (затвердіння) сполучного. Цей процес триває секунди і в результаті виходить міцне покриття. Вироби можуть штабелювати відразу після затвердіння без ризику злипання.

Всі УФ матеріали SHERWIN WILLIAMS в стандартному виконанні не містять розчинників.

З розвитком технологій нанесення та розробками SHERWIN WILLIAMS, сьогодні матеріали УФ затвердіння використовуються набагато ширше, ніж раніше.

Beckrolight — Безакрилатні ґрунти та лаки

Beckrolight – це унікальна безакрилатна УФ система, яка може використовуватися на існуючих УФ лініях, без будь-яких змін. Вона така ж швидкосохнуча, як і звичайні УФ матеріали, тобто. Ви можете зберегти швидкість лінії під час переходу на Beckrolight.

Міцне покриття

Beckrolight має кращу змочуваність, ніж звичайні УФ лаки. В результаті отримане покриття порівняно з кращими покриттями із серії матеріалів кислотного затвердіння, щодо шовковистості.

Beckrolight дозволяє легко поєднувати у виробі елементи, пофарбовані за різними технологіями, зберігаючи при цьому однорідність покриття.

Отримане покриття має гарну міцність, виняткову зносостійкість і стійкість до хімічної, а також абразивної дії.

Немає розчинників – немає емісії

При розробці Beckrolight головним пріоритетом ми зробили особисту безпеку знаючи, що звичайні УФ матеріали можуть при неправильній експлуатації викликати подразнення шкіри та алергію.

З Beckrolight ці ризики були значно знижені, що доведено під час незалежних токсикологічних випробувань компанією ScanTox (Данія).

Асортимент Beckrolight включає як грунти, лаки, так і інші матеріали.

Beckrolight Prime

Beckrolight Prime це ґрунт вальцевого нанесення для плитних підкладок. Завдяки своїй чудовій покриваності, він може наноситися дуже тонким шаром (15-20 г/м2).

В асортименті є також версія Beckrolight для нанесення більш товстим шаром за допомогою оптиролера.

Beckrolight Seal

Beckrolight Seal – це серія ґрунтів для вальцевого нанесення та розпилення. Особливість цих матеріалів дуже наповнене покриття та хороша шліфування.

Beckrolight Clear

Beckrolight Clear – це лаки з дуже міцною поверхнею. Матеріали доступні різною мірою блиску. Можуть наноситися вальцями чи розпорошенням.

Beckry

Серія Beckry є універсальною та дозволяє поєднувати різні технології нанесення. До її складу входять матеріали стійкі до пожовтіння та з низьким рівнем мономерів. У цих матеріалах можуть бути змінені властивості залежно від особливостей обладнання або необхідної якості покриття.

Beckry Seal

Beckry Seal – це серія ґрунтів, що утворюють наповнене покриття з гарною адгезією, навіть на смолисті та екзотичні породи деревини, та гарною шліфуванням. Beckry Seal зазвичай наноситься одним або декількома валами.

Beckry Prime

Beckry Prime – це пігментований ґрунт з гарною покриваністю, розроблений спеціально для вальцевого нанесення. Наноситься тонким шаром (15-20 г/м2). Може поставлятися для нанесення оптиролером, що дає гладке покриття при великому
нанесенні.

Beckry Fill

Beckry Fill – однокомпонентна УФ шпаклівка, розроблена для нанесення на ДСП. За допомогою сучасного обладнання та Beckey Fill можна отримати бажаний результат навіть на ДСП низької якості. Beckry Fill поставляється як у прозорому, так і пігментованому вигляді.

Beckry Clear

Серія прозорих лаків Beckry Clear забезпечує високоякісне покриття, що відповідає стандартам Möbelfakta. Поставляються з різним ступенем блиску. Для невеликих виробничих ліній, Beckry Clear може використовуватися як лак, що самоґрунтується.

Beckry Top

Beckry Top – це емаль для вальцевого нанесення. Наноситься тонким шаром (не більше 10 г/м2). Beckry Тор може поставлятися для нанесення оптиролером, у цьому випадку нанесення не більше 15 г/м2. В асортименті є текстурований варіант.